Unlokk – tai inovatoriai finansinių paslaugų srityje

Apie Unlokk

Unlokk – tai inovatoriai finansinių paslaugų srityje. Nuo pat įkūrimo, 2021 m. sparčiai augome ir pelnėme 43 654 klientų pasitikėjimą.

Teikdami finansines paslaugas laikomės aukščiausių standartų. Unlokk veikia pagal Lietuvos banko nuostatas ir standartus. Savo veiklą atliekame atsakingai ir etiškai, užtikrindami visų įstatymų ir geriausių praktikų laikymąsi.

Mūsų vizija neapsiriboja tapti dar viena finansine institucija. Unlokk siekia tapti naujuoju banku, kuriam rūpi kliento patirtį, greitis, patogumas bei technologinė pažanga. Naudodami turimas žinias ir patirtį teikiame išskirtinį klientų aptarnavimą bei esame pasirengę sukurti unikalią bankininkystės patirtį.

Mūsų vertybės

Skaidrumas Skatiname atvirą ir skaidrią komunikaciją, užtikriname, kad mūsų klientai aiškiai suprastų mūsų paslaugas, procesus ir sąlygas.

Į klientą orientuotas požiūris Suprantame, kad kiekvieno asmens finansiniai poreikiai yra unikalūs ir siekiame pasiūlyti sprendimus, kurie atitiktų konkrečius kliento poreikius.

Inovacijos Nuolat ieškome naujų būdų, kaip tobulinti savo paslaugas, pasitelkdami pažangiausias technologijas ir tendencijas, kad klientams pateiktume inovatyvius finansinius sprendimus.

Unlokk statistika

43 654

Unlokk programėlę jau išbandė

8.7 mln. €

Suteiktų paskolų suma

25 sek.

Vid. paskolos išdavimo trukmė

Skenuok ir atsisiųsk

Unlokk dabar

Nuskenuok žemiau esantį QR kodą ir atidaryk nuorodą.
Būsi nukreiptas į „App Store“ arba „Google Play“, kur galėsi atsisiųsti Unlokk programėlę.