Vartojimo kredito skaičiuoklė – pirmas žingsnis prieš skolinantis

Turbūt kiekvienam yra buvę akimirkų, kai netikėtai pritrūko pinigų. Tokioje situacijoje į pagalbą gali ateiti nedidelė greita paskola internetu! Unlokk programėlės pagalba gali pasiimti vartojimo kreditą labai greitai, be užstato ar varginančių dokumentų pildymo. O prieš skolinantis pasinaudok vartojimo paskolos skaičiuokle, kuri padės nuspręsti kiek gali skolintis ir leis iš anksto suplanuoti paskolos grąžinimą.

Kaip naudotis kredito skaičiuokle internete?

Nesvarbu, kokio dydžio greita paskola tau reikalinga, vartojimo kredito skaičiuoklė padės ją atsakingai susiplanuoti. Pasinaudok kredito skaičiuokle - įvesk reikalingą paskolos sumą ir laikotarpį, kuriam nori skolintis. Skaičiuoklė pati apskaičiuos ir parodys, kokio dydžio įmoką kiekvieną mėnesį reikės sumokėti, tad padės kur kas lengviau nuspręsti, kurią sumą ir terminą rinktis!

Gauti paskolą

Paskolos suma

300

Paskolos terminas

3 mėn.

Mėnesinė įmoka

104.76 Eur

Paskolos terminas

3 mėn.

Viso grąžinama suma

314.28 Eur

Pavyzdžiui skolinantis €300, kai sutartis sudaroma 3 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma yra 15 proc., administracinis mokestis 2.25 Eur / mėn, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma yra 314.28 Eur, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 32.33 proc., tokiu atveju kredito gavėjas moka 104.76 Eur mėnesinę įmoką.

Nemokama Unlokk kortelė

Viskas vienoje vietoje

Kredito vertinimą atliksime žaibiškai! Užsiregistravus mobiliojoje programėlėje iš karto matysi asmeninį, būtent tau skirtą paskolos pasiūlymą.

Greita paskola

Paskola akimirksniu

Pasirinkus norimą kredito sumą ir terminą, pinigus į tavo banko sąskaitą pervesime vos per kelias minutes!

Patogu ir greita

Paprasta ir modernu

Mūsų tikslas suteikti šiuolaikiškas, inovatyvias paslaugas. Siekiame išduoti paskolas greitai ir paprastai, pasitelkiant modernius sprendimus!

Nuo ko priklauso vartojamosios paskolos kaina?

Unlokk yra labai patogus ir greitas būdas pasiskolinti išmaniuoju telefonu, bet prieš imant kreditą, reikėtų iš anksto įvertinti, kokie yra vartojimo paskolos internetu mokesčiai ir kiek iš viso pinigų reikės grąžinti. Tai sužinoti padės išmani paskolos skaičiuoklė Unlokk programėlėje.

Atsižvelgiant į pasirinktą sumą, laikotarpį, metinę palūkanų normą bei kitus mokesčius yra apskaičiuojama bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma ir bendra vartojimo kredito kainos metinė palūkanų norma bei nustatoma mėnesinė paskolos įmoka.

Ar vartojimo paskolos skaičiuoklė pateikia galutinį pasiūlymą?

Paskolos skaičiuoklė parodys visą reikalingą informaciją, kuri yra susijusi su paskolos grąžinimu. Bet tai nėra galutinis paskolos pasiūlymas. Ji tik leis preliminariai įvertinti, kokio dydžio įmokas reikėtų mokėti renkantis tam tikrą sumą ir terminą. Tikslų atsakymą dėl kredito išdavimo gausi iš karto po registracijos Unlokk programėlėje. Registracijos metu bus įvertintas tavo mokumas. Jis priklauso nuo esamų pajamų, kredito istorijos, bei turimų finansinių įsipareigojimų kitoms įmonėms. Į visa tai atsižvelgiant, tau bus paruoštas asmeninis vartojimo kredito pasiūlymas. Jeigu paskolos tau suteikti negalėsime - žinok, kad visada gali pasinaudoti Unlokk siūloma alternatyva – gauti paskolą su bendraskoliu!

Kiek galiu gauti paskolos?

Naudotis Unlokk kredito skaičiuokle ne tik paprasta, bet ir naudinga - ji leidžia matyti paskolos sumą, grąžinimo terminą ir mokesčius. Pavyzdžiui, galbūt dvejoji dėl laiko tarpo, per kurį galėtum grąžinti paskolą? Skaičiuoklei parodžius kokio dydžio įmoką tokiu atveju reikėtų mokėti, lengvai nuspręsi kokį grąžinimo terminą rinktis, o gal nuspręsi pasiskolinti daugiau?