Paskola nedirbantiems: kur kreiptis ir kaip pasiskolinti?

Pritrūkus pinigų, nebūtina skolintis iš artimųjų ar draugų. Greičiausias ir patogiausias būdas pasiskolinti – greita paskola telefone. O ir pasakoti nereikės, kodėl ištiko finansinė krizė ir jaustis nepatogiai. Skiriant Unlokk paskolą, niekas neklausinėja, kas nutiko, o pinigai pervedami per kelias minutes. Net jeigu tai – paskola nedirbantiems.

Kas gali gauti paskolą?

Tai priklauso nuo daugelio dalykų. Oficialiai Lietuvoje paskolos bedarbiams negali būti išduodamos, tačiau tam yra numatyti labai aiškūs reikalavimai ir kriterijai. Bedarbiais yra laikomi asmenys, kurie yra registruoti Užimtumo tarnyboje. Tokiu atveju greitas kreditas dažniausiai neišduodamas. Tačiau Unlokk gali pasiūlyti išeitį, kai nedirbant pagal darbo sutartį galima gauti paskolą.

Unlokk telefonas

Tai paskola su bendraskoliu. Kartu su bendraskoliu turi galimybę skolintis net ir didžiausią leistiną - 5000 EUR sumą, nors ir neturi pastovių pajamų. Bendraskoliu gali būti bet kuris mokus ir galintis skolintis asmuo, vyresnis nei 18 m.

Tam, kad gautum paskolą kartu su bendraskoliu, jums net nereikės būti drauge ir kartu pildyti paraiškas. Draugui reikės tik nuskenuoti QR kodą savo mobiliajame telefone, sutikti su sutarties sąlygomis ir pinigai jau tavo sąskaitoje!

Paskola nedirbantiems

Paskola nedirbantiems

Skolinkis kartu su bendraskoliu net jei šiuo metu neturi pastovių pajamų.

Paskola nedirbantiems

Pagalba per atstumą

Draugas galės padėti nuskenavęs tavo atsiųstą QR kodą, net būdamas toli nuo tavęs.

Paskola nedirbantiems

Geresnės sąlygos

Padidink savo paskolos limitą. Kartu su draugu skolinkis geresnėmis sąlygomis.

Kaip gauti paskolą?

Gauti greitą paskolą užtruks vos kelias minutes. Jums tereikia atsisiųsti Unlokk programėlę, ten užpildyti visus duomenis apie save, patvirtinti banko sąskaitą ir nurodyti, kokio dydžio paskolos prašote bei kokiam laikotarpiui ji bus reikalinga. Jūsų užklausa bus peržiūrėta ir iš karto sulauksite atsakymo dėl paskolos suteikimo. Patvirtinus paskolą, pinigai Jūsų sąskaitą pasieks per kelias minutes.

Kas gali pakišti koją?

Kiekvieną kartą skiriant paskolą, klientai vertinami individualiai. Todėl skolinantis labai svarbu kredito istorija. Jeigu jau buvo suteikta paskola nedirbantiems ir nepavyko jos grąžinti laiku, gali būti, jog antrą kartą greitasis kreditas tau nebus suteiktas. Prieš kreipiantis dėl kredito bedarbiui privalu atsižvelgti į savo galimybes, nes finansinė našta gali būti per didelė.
Jei nepavyktų laiku grąžinti paskolos, tektų susipažinti su antstoliais - taip sugadintum savo kredito istoriją, kuri vėliau gali sugriauti galimybes gauti būsto paskolą ar pasiskolinti kitiems reikalingiems pirkiniams. Greita paskola nedirbantiems yra labai svarbus sprendimas, kurį reikia priimti tik viską gerai paskaičiavus.