Unlokk greitieji kreditai internetu

Nemaloni situacija, kai supranti, kad pritrūkai pinigų, gali nutikti bet kam ir bet kada. Dažniausiai skolintis iš pažįstamų, draugų ar giminaičių nesinori. O ką daryti, jeigu pinigų pritrūko ir jų reikia itin greitai? Unlokk greitas kreditas internetu – tai skubi finansinė pagalba esant tokiai situacijai. Unlokk greitieji kreditai internetu išduodami taip greitai, jog pinigus gali gauti tiesiog laukiant savo eilės parduotuvės kasoje. Net jeigu jau turi aktyvią Unlokk paskolą, bet kada prireikus gali pasiskolinti daugiau!

Kas yra Unlokk skubus kreditas?

Unlokk kreditas yra suteikiamas mobiliosios programėlės pagalba. Paskolinsime bet kurią sumą nuo 150€ - 5000€, iki 24 mėn. laikotarpiui. Skubus kreditas yra išduodamas be užstato, o paraiška pateikiama be jokių skambučių ar nuobodžių dokumentų pildymo. Paraišką lengvai užpildysi savo išmaniajame telefone vos keliais mygtukų paspaudimais. Atsakymą dėl paskolos gavimo gausi iš karto, o pinigai į tavo sąskaitą įkris vos per 10 sekundžių (jei naudojiesi Luminor banko sąskaita, pinigų išmokėjimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau).

Gauti paskolą

Paskolos suma

300

Paskolos terminas

3 mėn.

Mėnesinė įmoka

104.76 Eur

Paskolos terminas

3 mėn.

Viso grąžinama suma

314.28 Eur

Pavyzdžiui skolinantis €300, kai sutartis sudaroma 3 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma yra 15 proc., administracinis mokestis 2.25 Eur / mėn, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma yra 314.28 Eur, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 32.33 proc., tokiu atveju kredito gavėjas moka 104.76 Eur mėnesinę įmoką.

Nemokama Unlokk kortelė

Viskas vienoje vietoje

Kredito vertinimą atliksime žaibiškai! Užsiregistravus mobiliojoje programėlėje iš karto matysi asmeninį, būtent tau skirtą paskolos pasiūlymą.

Greita paskola

Paskola akimirksniu

Pasirinkus norimą kredito sumą ir terminą, pinigus į tavo banko sąskaitą pervesime vos per kelias minutes!

Patogu ir greita

Paprasta ir modernu

Mūsų tikslas suteikti šiuolaikiškas, inovatyvias paslaugas. Siekiame išduoti paskolas greitai ir paprastai, pasitelkiant modernius sprendimus!

Kaip suteikiamas Unlokk greitas kreditas telefonu?

  • Atsisiųsk Unlokk programėlę į savo telefoną. Ji - pagrindinis įrankis paskolai gauti. Unlokk programėlėje lengvai valdysi visą paskolos gavimo ar grąžinimo procesą
  • Pasinaudok kredito skaičiuokle. Kredito skaičiuoklė padės nuspręsti kokią sumą ir kokiam laikotarpiui gali skolintis. Ji parodys, kokio dydžio įmoką reikės grąžinti kiekvieną mėnesį
  • Pasirink norimo dydžio sumą ir terminą
  • Atsakymą gausi iš karto! Pinigus pervesime į tavo banko sąskaitą vos per 10 sekundžių (jei naudoji Luminor banko sąskaitą - išmokėjimas gali trukti šiek tiek ilgiau);
  • Bet kada prireikus pasiskolink papildomai! Net ir turint aktyvią Unlokk paskolą
Unlokk telefonas
Unlokk telefonas

Kaip įvertinamas mano mokumas?

Prieš suteikiant Unlokk kreditą internetu mes įvertiname kliento galimybę skolintis. Į ką atkreipiame dėmesį vertinant kreditingumą? Atsižvelgiame į tavo kredito istoriją ir jau turimus finansinius įsipareigojimus. Unlokk kreditai internetu yra suteikiami be užstato, net ir tuo atveju, jeigu tavo pajamos nedidelės arba negauni oficialių pajamų.

Jeigu pasiskolinti reikiamos sumos nepavyksta, visuomet gali kreiptis į bendraskolį. Jis padės ne tik pasiskolinti, bet ir padidinti reikalingos paskolos limitą! Vieną kartą pagalbos kreipsiesi pats, o kitą kartą galėsi pats padėti draugui tapdamas bendraskoliu.

Kodėl verta skolintis iš Unlokk?

Pripažink, išgirdus terminą „Greita paskola“ dažniausiai galvoji: „Dar viena greitųjų kreditų bendrovė, kurioje iš tikrųjų taip reikiamą paskolą gausiu tik po įvairių patikrinimų ar daugybės dokumentų pildymų…“ Mes esame tam, kad paneigti šias mintis ir įrodyti, kad greitieji kreditai internetu iš tikrųjų gali būti greiti! Suteiksime finansinę pagalbą užklupus netikėčiausiems dalykams. O svarbiausia, paskolinsime iš tikrųjų greitai ir labai paprastai! Unlokk kreditas internetu išduodamas akimirksniu, vos prireikus papildomų lėšų.

Unlokk programėle naudoti ne tik lengva, bet ir labai patogu. Ji leis labai paprastai sekti paskolos grąžinimo terminus, greitai atlikti mokėjimus, esant reikalui pasiskolinti papildomai, ar praleisti įmoką. Programėlėje rasi patogią klientų aptarnavimo funkciją, kurios pagalba į visus iškilusius klausimus bus atsakyta tuojau pat! Joje gali pranešti apie iškilusius nesklandumus ar reikalingą įmokos atidėjimą. Susisiek su mūsų klientų aptarnavimo asistentu kiekvieną savaitės dieną nuo 7-22 val.