Unlokk greitieji kreditai

Kiekvienas galime atsidurti situacijoje, kai pritrūksta mažos paskolos. Pritrūkus kelių šimtų eurų, skolintis iš banko gana sudėtinga. Geriausias sprendimas tokioje situacijoje – Unlokk greitas kreditas internetu. Nors daugelis iš mūsų be baimės apsiperkame e-parduotuvėse, bet greitieji kreditai internetu vis dar kelia nepagrįstų abejonių.

Ar saugu skolintis iš Unlokk?

Naudojantis Unlokk mobiliąja programėle, tavo asmens duomenys yra saugomi ir tvarkomi vadovaujantis LR įstatymais, taip pat BDAR reglamentu. Unlokk privatumo politika yra dokumentas, kuriame mes paaiškiname, kaip tai darome ir kokias teises tu turi savo asmens duomenų atžvilgiu.

Unlokk telefonas
Unlokk telefonas

Kaip gauti kreditą internetu?

Unlokk greitieji kreditai yra suteikiami per Unlokk mobiliąją programėlę. Visas procesas nuo paraiškos užpildymo iki pinigų tavo sąskaitoje trunka vos kelias minutes. O skolinantis kitą kartą - pinigus į savo sąskaitą gausi vos per 10 sekundžių!

  • Parsisiųsk Unlokk programėlę į savo telefoną. Joje lengvai valdysi visą paskolos gavimo ar grąžinimo procesą, bei kitas funkcijas
  • Pasinaudok kredito skaičiuokle ir nuspręsk kokiam laikotarpiui nori skolintis. Kredito skaičiuoklė parodys, kokio dydžio įmoką reikės grąžinti kiekvieną mėnesį
  • Pasirink norimo dydžio sumą ir terminą
  • Atsakymą gausi iš karto! Pinigus pervesime į tavo banko sąskaitą vos per 10 sekundžių (jei naudoji Luminor banko sąskaitą - išmokėjimas gali trukti šiek tiek ilgiau)
  • Bet kada prireikus pasiskolink papildomai! Net ir turint aktyvią paskolą

Kada verta skolintis?

Unlokk paskolins bet kurią sumą nuo 150€ - 5000€, iki 24 mėn. laikotarpiui. Greitieji kreditai išmaniuoju telefonu yra išduodami be didelių kliūčių: be ilgai trunkančio kreditingumo patikrinimo ir be jokių užstatų.

Unlokk greitieji kreditai internetu išduodami nuo 7 iki 22 val. visomis savaitės, taip pat net ir švenčių dienomis. Greitas kreditas išduodamas LR piliečiams nuo 18 iki 65 metų.

  • Tolimoms egzotiškoms kelionėms, šeimos atostogoms, nedidelėms savaitgalio išvykoms, asmeninėms šventėms ar kitoms reikšmingoms progoms
  • Neplanuotoms ir netikėtoms išlaidoms padengti: automobilio ar kitos technikos remontui, medicinos paslaugoms apmokėti
  • Būsto remontui, baldų atnaujinimui, buitinei technikai ar kitiems brangiems buities apyvokos daiktams įsigyti
  • Studijų, kursų, būrelių, mokslų sąskaitoms apmokėti