Greita paskola - kaip pasiskolinti?

Gausu aplinkybių, kurių nei suplanuosi, nei pasirinksi, bet jos ima ir užklumpa, kai mažiausiai to tikiesi. Pavyzdžiui - pasaulinė pandemija... Ar kada bent pagalvojai, kad gali taip nutikti? Suteiksime finansinę pagalbą užklupus netikėčiausiems dalykams. Tam mes ir esame!

Jei ieškai greitos paskolos, greičiausias būdas ją gauti yra parsisiųsti Unlokk programėlę į savo išmanųjį telefoną! Greita paskola telefonu yra puiki pagalba įvairiausioms situacijoms spręsti - gal prireikė automobilio remonto, pasiskolinti naujam kompiuteriui, atnaujinti namus, o gal iki atlyginimo šiek tiek pritrūko?

Unlokk greita paskola yra išduodama be užstato, o paraiška pateikiama be jokių skambučių ar krūvos dokumentų pildymo. Paraišką lengvai užpildysi savo išmaniajame telefone vos keliais mygtukų paspaudimais. Atsakymą dėl paskolos gavimo gausi iš karto, o pinigai į tavo sąskaitą įkris vos per 10 sekundžių (jei naudojiesi Luminor banko sąskaita, pinigų išmokėjimas gali užtrukti šiek tiek ilgiau).

Gauti paskolą

Paskolos suma

300

Paskolos terminas

3 mėn.

Mėnesinė įmoka

104.76 Eur

Paskolos terminas

3 mėn.

Viso grąžinama suma

314.28 Eur

Pavyzdžiui skolinantis €300, kai sutartis sudaroma 3 mėn. laikotarpiui, metinė palūkanų norma yra 15 proc., administracinis mokestis 2.25 Eur / mėn, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma yra 314.28 Eur, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 32.33 proc., tokiu atveju kredito gavėjas moka 104.76 Eur mėnesinę įmoką.

Paskola greitai

Paskolinsime bet kurią sumą nuo 150€ - 5000€, iki 24 mėn. laikotarpiui. Tereikia atlikti kelis žingsnelius:

  • Parsisiųsk Unlokk greitųjų paskolų programėlę
  • Registruokis su savo telefono numeriu ir el. pašto adresu
  • Paskolos skaičiuoklėje pasirink reikalingą kredito sumą bei terminą, įkelk asmens dokumentą ir atsakymą gausi akimirksniu!
  • Bet kada prireikus pasiskolink papildomai! Net ir turint aktyvią Unlokk paskolą
Paskola nedirbantiems

Paskola nedirbantiems

Skolinkis kartu su bendraskoliu net jei šiuo metu neturi pastovių pajamų.

Paskola nedirbantiems

Pagalba per atstumą

Draugas galės padėti nuskenavęs tavo atsiųstą QR kodą, net būdamas toli nuo tavęs.

Paskola nedirbantiems

Geresnės sąlygos

Padidink savo paskolos limitą. Kartu su draugu skolinkis geresnėmis sąlygomis.

Kaip valdyti greitą paskolą telefonu?

Unlokk programėlės pagalba paskolos valdymas yra labai paprastas. Čia matysi kredito grąžinimo terminą ir likusią mokėti sumą, o mokėjimą atlikti galėsi vos vienu mygtuko paspaudimu! Visiems pasitaiko atvejų, kai ištinka nedidelės finansinės krizės, tad jei šį mėnesį negali atlikti mokėjimo - savo Unlokk paskyroje nurodyk, kad įmoką praleisi.

Taip pat bet kada prireikus galėsi pasiskolinti daugiau - programėlėje rasi funkciją kaip pasiskolinti papildomai. Prisimink, kad grąžinus paskolą laiku, kitą kartą turėsi galimybę pasiskolinti dar geresnėmis sąlygomis!

Unlokk telefonas
Unlokk telefonas

Kaip suplanuoti paskolos grąžinimą?

Greitos paskolos internetu gali būti suteikiamos ir mažas pajamas turintiems žmonėms, taip pat ir bedarbiams, todėl, prieš skolinantis būtinai įsivertink savo galimybes grąžinti paskolą laiku. Unlokk savo klientams siūlo mažas palūkanas, tik prieš skolinantis svarbu įvertinti, kiek pinigų iš viso reikės grąžinti.

Tai sužinoti padės paskolos skaičiuoklė. Joje pasirinkus norimą sumą ir grąžinimo terminą, iš karto matysi bendrą paskolos sumą bei kokia bus kredito mėnesinė įmoka. Prieš skolinantis, įvertink, ar galėsi kiekvieną mėnesį skirti šią sumą pinigų. Nepamiršk atsižvelgti ir į kitus savo turimus finansinius įsipareigojimus!